Testy detekují biomarkery s přesností více než 90%

Dr. Mark Pimentel, gastroenterolog v Cedars-Sinai v Los Angeles v Kalifornii, vytvořil testy. Vysvětluje, že vzhledem k tomu, že pro IBS nedošlo k definitivním testům, museli pacienti často chodit od lékaře k lékaři a opakovat testy, než byli schopni získat diagnózu, s nimiž si jsou přesvědčeni.

„Mít včasnou diagnózu znamená, že pacienti se mohou vyhnout roky invazivních testů a návštěv odborníků, kteří je často nechávají s více otázkami než odpovědi,“ vysvětluje. "S těmito novými krevními testy bude nyní mnoho pacientů schopno postupovat na terapii pro jejich stav." Odhaduje se, že přibližně 10% globální populace má přibližně 10% globální populace, přičemž přibližně 10-15% americké populace postihuje. Stav je charakterizován řadou symptomů, které zahrnují bolest břicha, nadýmání a záchvaty průjmu a zácpy, které mohou způsobit stres a únavu.

„Představte si pacienta, který se ráno probudí a neví, kdy budou mít střevní pohyb, pokud to bude průjem nebo zácpa,“ říká Dr. Pimentel. "Budou v restauraci s přáteli?" Budou na schůzce? Myslím, že je to velmi traumatické, protože je to z hlediska funkce nepředvídatelné. “

Testy vyvinuté Dr. Pimentelem v průběhu 8 let identifikují, kdy se IBS vyvinul rozpoznáním přítomnosti specifických protilátek-anti-CDTB a anti-vinculinu-které reagují na toxiny spojené s potravinami otrava. Tyto toxiny produkované bakteriemi, jako je salmonel, poškozují nervy, které jsou životně důležité pro zdravé fungování střev.

testy detekují biomarkery s více než 90% přesností

Pro ověření přesnosti krevních testů analyzovali Dr. Pimentel a kolegové téměř 3 000 lidí ve věku 18–65 let, a porovnávali účastníky s IBS s lidmi se zánětlivým onemocněním střev, celiakií nebo žádným gastrointestinálním onemocněním.

Vědci zjistili, že krevní testy úspěšně identifikovaly anti-CDTB a anti-vinculinové protilátky s více než 90% přesností. Tyto protilátky byly zvýšeny u účastníků s IBS ve srovnání s účastníky, kteří neměli IBS. průjem.

Autoři uznávají, že nové testy jsou omezeny nižší specificitou pro identifikaci IBS ve srovnání s celiakií, ačkoli naznačují, že tento problém lze snadno vyřešit testováním protilátek na celiakii vedle testů IBS.

Studie je zveřejněna v PLOS One a Dr. Pimentel představil zjištění na zažívacím nemoci 2015 ve Washingtonu, DC.

„Pro 40 milionů Američanů, kteří mají syndrom dráždivého tračníku, nyní mají test, který říká:„ Máte IBS, je to skutečné, je to organické onemocnění, není to psychologická porucha, “a mohou jít přímo k terapii, nebo alespoň získejte odpověď, “říká Dr. Pimentel.

V listopadu dnes Medical News informovala o nových pokynech zveřejněných Americkou gastroenterologickou asociací pro IBS. Cílem dokumentu je usnadnit pacientům a jejich lékařům výběr správných léků pro jejich konkrétní příznaky.

Zobrazovací techniky pro monitorování ankylozující spondylitidy

rentgenové snímky a skenování MRI mohou hrát klíčové role při diagnostice a monitorování ankylozující spondylitidy.

Zobrazování pomáhá rozpoznat příznaky ankylozující spondylitidy (AS (AS (AS (AS (AS (AS ) a doporučit léčbu. Pomáhá jim také sledovat změny v průběhu času a upravit plán léčby.

stejně jako chronická zánětlivá porucha. Může ovlivnit mnoho částí těla a nejčastěji ovlivňuje zády a sakroiliakální klouby. Jedná se o kříž a ilium a tvoří zadní část pánve.

Je důležité, aby lékaři monitorovali, jak se v průběhu času mění. Za tímto účelem používají zobrazovací technologii, konkrétně rentgenové paprsky a skenování MRI.

Léčba může pomoci zvládnout tuhost, bolest a další příznaky AS, a ty se v průběhu času zhoršují. Lékař musí sledovat jakékoli změny, ke kterým dochází, a podle toho upravit léčbu.

Kdokoli s tím, že se musí účastnit pravidelných schůzek, aby lékař mohl zkontrolovat:

Doktor poradí každé osobě o tom, jak často by se měli tyto kontroly účastnit.

Kontakt Lékař o jakýchkoli nových nebo zhoršujících se symptomech nebo pokud je nějaká léčba neúčinná.

rentgenové paprsky

jsou důležité pro lékaře, kteří diagnostikují nebo monitorují.

Technologie produkuje vysoce energetické světlo, které může proniknout objekty. Vlny světla mohou projít vlasy a kůží, ale kosti je blokují. Takto rentgenové paprsky ukazují kosti. Lékař používá tyto obrázky ke kontrole změn souvisejících s AS v kostech. Mohou odhalit následující typy poškození:

Doktor může doporučit rentgen:

, jak mohou způsobit úzké nebo rozšíření kloubů sakroiliaku. Kosti a klouby mohou měnit tvar, zahušťovací, pojistku nebo opotřebení. Jak stav postupuje, rentgen může odhalit tyto typy změn. Jedná se https://recenzeproduktu.top/rapid-slim/ o tenké projekce kosti, které vyčnívají z rohů obratlů. Monitorování jako po mnoho let. Jsou také levnější než skenování MRI nebo CT. Zánět je běžným rysem AS a může poškodit klouby a pojivové tkáně. Rentgenové paprsky nemohou ukázat, zda je přítomen zánět, zatímco skenování MRI může.

Konečně rentgenové paprsky páteře a pánve zahrnují relativně vysokou dávku radioaktivity k vytvoření jasného obrazu. Opakovaná expozice po mnoho let může zvýšit riziko rakoviny, což podle odborníků bude méně vhodné rentgenové paprsky, zejména pro mladší lidi. a rozhlasové vlny, které fotografují vnitřek těla. Nejedná se o radioaktivitu.

MRI je nejcitlivější formou zobrazování dostupného pro AS. Může to odhalit:

Tyto skenování může být zvláště užitečné pro lékaře, který má diagnózu, protože mohou detekovat brzy jako příznaky a změny – umožňující a umožňující a osoba, která zahájí léčbu v raných stádiích. Scans MRI mohou také pomoci lékařům sledovat progresi onemocnění. Samotné zobrazování nemůže ukázat, zda má osoba jako nebo jak postupuje. Lékaři používají řadu přístupů k diagnostice a monitorování, včetně:

Odborníci v současné době hledají nové způsoby, jak měřit vývoj AS. Měřením biomarkerů mohou být schopny detekovat změny zánětu a jiné aktivity. Je však zapotřebí více výzkumu, než lékaři mohou tyto metody použít. Rentgenové paprsky mohou vykazovat změny kostí a skenování MRI může vykazovat změny kostí a měkkých tkání, jakož i přítomnost zánětu. Sken MRI je dražší a časově náročnější než rentgen, ale ukazuje přítomnost a progresi nemoci dříve a podrobněji. Progrese onemocnění a léčba jeho příznaků.

Imiquimod a náklady

Přehled imiquimod

imiquimod je obecný lék na předpis. Správa potravin a léčiv (FDA) ji schválila k léčbě:

Pro více informací o použití imiquimodu, promluvte si s lékařem.

Podrobnosti o drogách

Zde jsou některé podrobnosti o imiquimodu:

Přečtěte si dále, abyste se dozvěděli o imiquimodu a nákladech, a také o tom, jak ušetřit peníze na předpisy.

imiquimod cena

Stejně jako u všech léků se náklady na imiquimod mohou lišit. Mezi faktory, které mohou ovlivnit cenu, kterou zaplatíte, patří váš plán léčby, vaše pojistné krytí a lékárnu, kterou používáte.

, abyste zjistili, jaké náklady na imiquimod budou pro vás, promluvte si s lékařem, Lékárník nebo poskytovatel pojištění.

Společné otázky týkající se ceny a imiquimod

Zde jsou odpovědi na některé často kladené otázky týkající se nákladů na drogy a imiquimod.

Určete náklady na 5% sílu imiquimod krému? Faktory, které mohou ovlivnit cenu, kterou zaplatíte, patří vaše pojistné krytí, váš léčebný plán a lékárnu, kterou používáte.

, lékárník nebo poskytovatel pojištění. Použitím předpisu, který pro vás váš odborník pro vás píše, váš lékárník vám může sdělit cenu Imiquimod Cream bez pojištění. používáš. Může také záviset na dalších faktorech, jako je váš léčebný plán.

Generic vs.

značkové najmenování

imiquimod je obecný lék, který je k dispozici ve formách značkových názvů zvaných Aldara a Zyclara. Obecný lék je přesnou kopií aktivního léčiva ve značkovém léku. Obecný je považován za stejně bezpečný a efektivní jako původní lék. A generika má tendenci stát méně než značkové drogy. Chcete -li zjistit, jak se náklady na Aldaru nebo Zyclara porovnávají s náklady na Imiquimod, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Místo toho zyclara, promluvte si se svým lékařem. Mohou mít přednost jedné nebo druhé verzi. Budete také muset zkontrolovat se svým poskytovatelem pojištění, protože to může pokrýt pouze jeden nebo druhý. Snižte dlouhodobé náklady na léky na krém Imiquimod. Pokud by vaše pojišťovna byla schválena, může získat 90denní dodávka léku snížit počet výletů do lékárny a pomoci snížit náklady. Pokud vás tuto možnost zajímá, ověřte se u svého lékaře, lékárníka nebo poskytovatele pojištění. LÉKÁRNA. Použití tohoto typu služby může pomoci snížit náklady na léčivo a umožnit vám přijímat léky, aniž byste opustili domov. Některé plány Medicare mohou pomoci pokrýt náklady na léky na objednávku. Pokud nemáte zdravotní pojištění, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud nemáte zdravotní pojištění, promluvte si také se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou být schopni navrhnout možnosti lékárny online, které by pro vás mohly fungovat. nákladové zdroje a informace. Dvě takové organizace jsou:

Tyto stránky mohou poskytnout podrobnosti o programech asistence na drogy, způsoby, jak co nejlépe využít vaše pojistné krytí a Odkazy na spořicí karty a další služby. Promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou poskytnout osobní pokyny týkající se nákladů souvisejících s vámi a Imiquimodem. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete muset mluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste se dozvěděli skutečné náklady, které byste zaplatili za Imiquimod.

Imunitní markery mohou předpovídat závažnost roztroušené sklerózy

Vědci odhalí specifické imunitní molekuly, které by mohly působit jako biomarkery pro závažnější formy roztroušené sklerózy. Zjištění by mohla pomoci přizpůsobit léčbu pro ty, kteří byli maximálně riziko. Přesně důvod, proč dochází k MS, není známo a možnosti léčby jsou stále omezené. , tento myelinový povlak je v průběhu času degradován, zpomaluje nebo zcela zastavuje signály v cestování podél nervových vláken.

Contents